Redactie 112 0 reactie(s) do 23 april 2015, 12:37

Vier jongens proberen gestolen apparatuur te verkopen

Laatst bijgewerkt: zondag 13:11 uur

BENNEKOM – De politie heeft woensdagochtend 22 april vier jongens aangehouden op verdenking van heling. Het viertal had een afspraak met een bedrijf in Bennekom om meetapparatuur te verkopen. Het bedrijf vertrouwde het niet, en schakelde de politie in.

 

Agenten zorgden dat ze aanwezig waren toen de verdachten voor de definitieve verkoop kwamen. Het bleek om apparatuur te gaan die gestolen was op een school in Amersfoort. De vier verdachten zijn 16, 17 en 18 jaar oud, drie van hen komen uit Utrecht en één 18-jarige uit Vleuten. De politie doet verder onderzoek naar hen.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Amersfoort

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Amersfoort
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.