Woninginbraken in de wijk Vathorst
Laatst bijgewerkt: zondag 13:14 uur
AMERSFOORT – De afgelopen week zijn er verspreid over de wijk Vathorst 4 pogingen van woninginbraken gepleegd. Deze inbraken hebben met name in en rond het weekend plaatsgevonden tussen 20:00 en 03:00 uur.
De gebruikte methode is cilinder/kerntrekken. Kerntrekken is een methode om in te breken, waarbij inbrekers een gehard stalen schroef in de cilinder draaien. De cilinder wordt vervolgens met een zogenaamde kerntrekker uit het beslag getrokken. Kern trekken kan voorkomen worden door veiligheidsbeslag met kerntrekbeveiliging te monteren.
De politie zal de komende tijd rond deze tijdstippen extra toezicht houden in de wijk. Mocht u een verdachte situatie zien belt u dan 112!
Voorkom inbraak
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.enwij.nl en www.betecom.nl.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties