Vrachtwagen trekt bovenleiding stuk; geen treinverkeer tussen Apeldoorn en Amersfoort
Laatste update: 2 jaar geleden
BARNEVELD – Tussen Apeldoorn en Amersfoort rijden sinds donderdagmiddag geen treinen door een defecte bovenleiding. ProRail gaat alles op alles zetten om de bovenleiding voor de ochtendspits van vrijdag gerepareerd te hebben.
Door een ongeval op de spoorwegovergang Hanzeweg is er geen treinverkeer. Een vrachtwagen heeft de bovenleiding boven beide sporen over een lengte van zo’n 100 meter kapot getrokken. Ook is een spoorboom stuk.
Volgens de chauffeur van de vrachtwagen is door de wind de klep van de container opengewaaid, waarna de klep de bovenleiding raakte.
‘We gaan het zo spoedig mogelijk repareren’, vertelt een woordvoerder van ProRail. ‘We gaan met man en macht aan het werk. De avondspits kunnen we niet halen. Het doel is de ochtendspits.’
Hij adviseert de reisplanner in de gaten te houden. ‘Er komt waarschijnlijk busvervoer.’
Reizigers tussen Utrecht Centraal en Deventer worden geadviseerd te reizen via Arnhem Centraal.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties